Alnatura Nuci de Macadamia ecologice, 100 g

Pentru gustări, deserturi sau ca topping

25,39 lei

(253,90 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 100 g

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Curățate
  • Fără sare
  • Textură fină și gust delicat de unt
  • Vegan Vegan
  • Vegetarian Vegetarian
  • Fără lactoză Fără lactoză

Frecvent cumpărat împreună cu Alnatura Pastă ecologică de cocos, 225 g

Alnatura Nuci de Macadamia ecologice, 100 g 25,39 lei (253,90 lei / kg)
Alnatura Pastă ecologică de cocos, 225 g 22,39 lei (99,51 lei / kg)
Preț total: 47,78 lei
Descriere

Nucile de Macadamia ecologice de la Alnatura sunt curățate și nesărate. Au o textură cremoasă și un gust subtil de unt, fiind perfecte pentru gustări rapide, coacere sau ca topping crocant în musli și deserturi.

Nr. art.: XPI-MM-220343
Conținut: 100 g
EAN: 4104420222120
Nr. producător: 220343
Mărci: Alnatura
Tipuri de alimentație: Vegan, Vegetarian, Low Carb, Keto, Paleo, Fără lactoză, bogat în fibre
Alergeni - Fără: Fără lactoză
Categorii: Alimente
Caracteristici produs nou: Vegan, Vegetarian
Condiții de depozitare: A se păstra la loc răcoros și uscat
Valoare nutrițională
Valoare nutrițională pe 100 g
Conținut energetic / Valoare energetică 3123 / 746 kJ / kcal
Grăsimi 75 g
  din care acizi grași saturați 12 g
Carbohidrați 4,7 g
  din care Zahăr 4,4 g
Fibre 9,4 g
Proteine 8,4 g
sare 0,01 g
Ingrediente

Macadamianüsse[1]

  1. aus biologischer Landwirtschaft. Kann Spuren von Erdnuss, Mandel und anderen Nüssen enthalten
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Germania, www.alnatura.de
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Alnatura Nuci de Macadamia ecologice