HOYER Sirop Bio cu miere, fenicul și cimbru, 250 g

Supliment alimentar lichid cu plante

29,29 lei

(117,16 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 250 g

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • În dozator practic
  • Fără adaos de zahăr
  • Potrivit și pentru copii de la 1 an
  • Vegetarian Vegetarian
  • Fără gluten Fără gluten
  • Fără lactoză Fără lactoză

Frecvent cumpărat împreună cu Yogi Tea Ceai pentru respirație Bio, 30,60 g

HOYER Sirop Bio cu miere, fenicul și cimbru, 250 g 29,29 lei (117,16 lei / kg)
Yogi Tea Ceai pentru respirație Bio, 30,60 g 19,69 lei (643,46 lei / kg)
Preț total: 48,98 lei
Descriere

Fenchel, Thymian și mierea își exprimă proprietățile cunoscute în acest sirop. Formula nu conține zahăr adăugat și, datorită dulceții naturale, este potrivită și pentru copii de la 1 an. Ambalaj cu dozator practic, ideal pentru utilizarea zilnică.

Recomandare de utilizare:
De 3 ori pe zi, 1 linguriță simplă sau amestecată cu lichid, de exemplu ceai.

Atenționări:

  • O linguriță (6 g) corespunde la 0,38 unități de pâine.
  • Nu este potrivit pentru sugarii sub 12 luni.
  • A nu se păstra la temperaturi peste 25 °C.
Nr. art.: XPI-HOY-3080
Conținut: 250 g
EAN: 4002029030804
Nr. producător: 3080
Mărci: HOYER
Tipuri de alimentație: Vegetarian, Fără gluten, Fără lactoză
Alergeni - Fără: Fără gluten, Fără lactoză
Categorii: Vitamine pentru copii, Produse pe bază de plante și ierburi
Caracteristici produs nou: Vegetarian, FĂRĂ conservanți, FĂRĂ alcool, FĂRĂ zahăr adăugat
Pentru cine?: Special creat pentru femei, Special pentru bărbați, Pentru copii
Benefic pentru: Sistem imunitar, Plămâni & căi respiratorii
Suplimentele alimentare nu înlocuiesc o alimentație variată și echilibrată. A nu se lăsa la îndemâna copiilor.
Doza zilnică recomandată nu trebuie depășită.
Valoare nutrițională
Valoare nutrițională pe 100 g
Conținut energetic / Valoare energetică 1319 / 315 kJ / kcal
Grăsimi <0,1 g
  din care acizi grași saturați <0,1 g
Carbohidrați 76,8 g
  din care Zahăr 73 g
Proteine 0 g
sare <0,1 g
Ingrediente

50 % Miere de flori[1], sirop de agave[1], Fenchelöl[1], Ulei de cimbru[1]

  1. din producție organică controlată
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: HOYER GmbH, Steinbruchstraße 18, 82398, Polling, Germania, www.hoyer-honig.de
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru HOYER Sirop Bio cu miere, fenicul și cimbru

1 recenzie în alte limbi

5,0 din 5 stele
5 stele
2 (100%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
0 (0%)

2 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 1 recenzie într-o altă limbă.