oatsome Pastă tartinabilă ecologică Feelgood Sunny Coco, 200 g

Lasă soarele să între în bucătăria ta

37,29 lei

(186,45 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 200 g

În stoc din data de 09. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la joi, 15. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 342,58 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • 59% migdale
  • Cu curmale în loc de zahăr rafinat
  • Vegan și fără gluten
  • Vegan Vegan
  • Vegetarian Vegetarian
  • Fără gluten Fără gluten
  • Fără lactoză Fără lactoză

Frecvent cumpărat împreună cu Alnatura Pastă ecologică de cocos, 225 g

oatsome Pastă tartinabilă ecologică Feelgood Sunny Coco, 200 g 37,29 lei (186,45 lei / kg)
Alnatura Pastă ecologică de cocos, 225 g 22,39 lei (99,51 lei / kg)
Preț total: 59,68 lei
Descriere

Răsfață-te cu o senzație de vară autentică – chiar dacă afară ninge ori bate vântul. Această pastă combină migdale fine cu cocos aromat, iar textura crocantă de migdale completează perfect experiența.

  • Perfectă ca pastă tartinabilă sau topping pentru terci, clătite, waffles și multe altele
  • Ingrediente naturale, provenite din agricultură ecologică
  • Fără ulei de palmier
  • Amestecă bine înainte de consum
Nr. art.: XPI-OAT-10001013
Conținut: 200 g
EAN: 4260686520940
Nr. producător: 10001353
Mărci: oatsome
Tipuri de alimentație: Vegan, Vegetarian, Fără gluten, Fără lactoză
Alergeni - Fără: Fără gluten, Fără lactoză
Categorii: Alimente
Caracteristici produs nou: Fără ulei de palmier, Vegan, Vegetarian, FĂRĂ zahăr adăugat
Condiții de depozitare: A se păstra la loc răcoros și uscat
Poate conține urme de: H - fructe cu coajă
Valoare nutrițională
Valoare nutrițională pe 100 g
Conținut energetic / Valoare energetică 2424 / 579 kJ / kcal
Grăsimi 45 g
  din care acizi grași saturați 14 g
Carbohidrați 19 g
  din care Zahăr 12 g
Fibre 11 g
Proteine 19 g
sare <0,03 g
Ingrediente

52 % Mandeln[1], 28 % Nucă de cocos uscată[1], 13 % Curmale măcinate[1], 7 % migdale prăjite[1]

  1. cultivat organic
Informații despre resturile de coajă
Informații juridice
Operator responsabil din domeniul alimentar: Oatsome GmbH, Hanauer Landstraße 175-179,, 60314, Frankfurt am Main, Germania, www.oatsome.de

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru oatsome Cremă tartinabilă Feelgood ecologică Sunny Coco

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder