Demmers Teehaus Ceai negru "Royal Blend", 100 g

Infuzie de ceai deosebit de delicată

98,69 lei

(986,90 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 100 g

Încă 1 bucată în stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 347,14 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Amestec rafinat Second Flush
  • Textură catifelată și delicată
  • Aromă plăcută, cu note de nucă

Frecvent cumpărat împreună cu Demmers Teehaus Ceai din plante „Bio Kamilleblüten”, 50 g

Demmers Teehaus Ceai negru "Royal Blend", 100 g 98,69 lei (986,90 lei / kg)
Demmers Teehaus Ceai din plante „Bio Kamilleblüten”, 50 g 41,09 lei (821,80 lei / kg)
Preț total: 139,78 lei
Descriere

Acest amestec rafinat Second Flush din ceaiuri negre de Darjeeling impresionează prin caracterul său deosebit de delicat. De la prima înghițitură și până la postgust, se remarcă o notă catifelată, plăcută și ușor de nucă, specifică acestui ceai.

Nr. art.: XPI-DT-00-01021
Conținut: 100 g
EAN: 9004163010211
Nr. producător: 00-01021
Mărci: Demmers Teehaus
Ceai: Vrac
Categorii: Ceaiuri
Informații generale: acest produs conține cofeină
Condiții de depozitare: A se păstra la loc răcoros, uscat și ferit de lumină
Ingrediente

Schwarzer Tee Indien

Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Austria, www.tee.at
Garanție legală: garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Demmers Teehaus Ceai negru "Royal Blend"

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder