Ewalia Suc pentru confortul gâtului pentru animale de companie, 500 ml

Cu Eibisch, Thymian și Salbei

101,09 lei 112,49 lei -10%

(202,18 lei / l, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 500 ml

Încă 7 bucăți în stoc

Livrare până la luni, 12. octombrie dacă comanzi până la luni ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 347,14 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Potrivit pentru câini, rozătoare și alte animale
  • Fără aditivi chimici
  • Calitate din Austria

Frecvent cumpărat împreună cu Ewalia Ulei de chimen negru pentru animale, 500 ml

Ewalia Suc pentru confortul gâtului pentru animale de companie, 500 ml 101,09 lei (202,18 lei / l)
Ewalia Ulei de chimen negru pentru animale, 500 ml 172,64 lei (345,28 lei / l)
Preț total: 273,73 lei
Descriere

Siropul pentru gât poate sprijini funcționarea naturală a plămânilor și a bronhiilor la animale, în condiții legate de mediu, alimentație sau întreținere.

Instrucțiuni de dozare:

  • până la 5 kg: 10 ml
  • până la 20 kg: 30 ml
  • peste 20 kg: 40 ml

Instrucțiuni de dozare în caz de nevoie acută:

  • de 3 ori pe zi, cantitatea menționată mai sus

Administrarea se recomandă pe o perioadă mai lungă (3-8 săptămâni).

Nr. art.: XEV-EW-5004
Conținut: 500 ml
EAN: 9120088915049
Nr. producător: 5004
Mărci: Ewalia
Categorii: Suplimente alimentare pentru animale de companie
Caracteristici produs nou: pentru animale
Specie de animale: Câine, Pisică, Animale mici
Ingrediente

Compoziție

apă potabilă, Rădăcină de bezea, Süßholz, cimbru, fenicul, Spitzwegerich, Salbei, Suc de sfeclă roșie, eucalipt, anason, Miere

Compoziție

Componente analitice

Compoziție
Conținutul de umiditate 98 %
Proteine brute 0,5 %
grăsime brută 0,4 %
Rohöle und -fette 0 %
Cenușă brută 0,6 %
Fibre brute 0,5 %
sodiu 0,004 %
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Producător: EWALIA GmbH, Industriestraße 18, 8321, St. Margarethen an der Raab, Austria, office@ewalia.at, www.ewalia.com
Garanție legală: garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Ewalia Suc pentru confortul gâtului pentru animale de companie

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder