STYX Ulei de saună cu portocală, 100 ml

Cu parfum fructat de citrice

74,09 lei

(740,90 lei / l, incl. 21% TVA. - plus transport )

Conţinut: 100 ml

În stoc din data de 12. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la vineri, 16. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Din uleiuri esențiale pure
  • Potrivit pentru lămpi de aromă și difuzoare
  • Vegan Vegan

Frecvent cumpărat împreună cu Kneipp Infuzie pentru saună Frische Pur, 100 ml

STYX Ulei de saună cu portocală, 100 ml 74,09 lei (740,90 lei / l)
Kneipp Infuzie pentru saună Frische Pur, 100 ml 37,29 lei (372,90 lei / l)
Preț total: 111,38 lei
Descriere

Cu Uleiul de saună Bio de portocală, aduci un strop de soare în timpul saunei tale.

Mod de utilizare:

  • Agitați bine înainte de utilizare!
  • Apoi adăugați 15 - 25 de picături de ulei de saună la 1 litru de apă pentru saună, în funcție de preferințe.

ATENȚIE: Diluați în afara cabinei de saună, inflamabil în cazul unei doze incorecte și fără diluare.

Nr. art.: XEC-STX-16232
Conținut: 100 ml
EAN: 9004432162320
Nr. producător: 16232
Mărci: STYX
Tipuri de alimentație: Vegan
Categorii: Duș & baie
Caracteristici produs nou: Vegan
Ingrediente (INCI)

Orange Oil[1]

  1. aus kontrolliert biologischem Anbau
Indicații privind siguranța și pericolele
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS09

Cuvânt de semnal: Pericol

Indicații de siguranță:

  • P101 - Dacă este necesară consultarea medicului, țineți la îndemână recipientul sau eticheta produsului.
  • P102 - A nu se lăsa la îndemâna copiilor
  • P103 - Citiți eticheta înainte de utilizare.
  • P210 - A se păstra departe de surse de căldură, suprafețe fierbinți, scântei, flăcări și alte surse de aprindere. Fumatul interzis.
  • P241 - Utilizați echipamente electrice/sisteme de ventilație/iluminat/ antideflagrante.
  • P243 - Luați măsuri de precauție împotriva descărcărilor electrostatice.
  • P260 - Nu inspirați praful/ fumul/ gazul/ ceața/ vaporii/spray-ul.
  • P261 - Evitați să inspirați praf / fum / gaz / ceață / vapori / aerosoli.
  • P264 - Spălați bine cu apă din abundenţă după utilizare.
  • P273 - Evitați dispersarea în mediu.
  • P280 - Purtați mănuși de protecție / îmbrăcăminte de protecție / echipament de protecție a ochilor/echipament de protecție a feței.
  • P312 - Sunați la un centru de informare toxicologică/medic dacă nu vă simțiți bine.
  • P391 - Colectați scurgerile de produs.
  • P302+P352 - În caz de contact cu pielea: Spălați cu apă din abundenţă/săpun.
  • P303+P361+P353 - În caz de contact cu pielea (sau părul): Scoateți imediat toată îmbrăcămintea contaminată. Clătiți pielea cu apă/ faceți duș.
  • P305+P351+P338 - În caz de contact cu ochii: Clătiți cu atenție cu apă, timp de mai multe minute. Scoateți lentilele de contact, dacă este cazul și dacă acest lucru se poate face cu ușurință. Continuați să clătiți.
  • P370+P378 - În caz de incendiu: A se utiliza pulbere de stingere sau nisip pentru a stinge.
  • P403+P233 - A se depozita într-un recipient bine închis într-un spațiu bine ventilat.
  • P501 - Eliminaţi conținutul/recipientul în conformitate cu reglementările locale/naționale.

Indicații de pericol:

  • H225 - Lichid și vapori foarte inflamabili.
  • H315 - Provoacă iritarea pielii.
  • H317 - Poate provoca o reacție alergică a pielii.
  • H319 - Provoacă o iritare gravă a ochilor.
  • H410 - Foarte toxic pentru mediul acvatic cu efecte pe termen lung.
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Producător: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Austria, office@styx.at
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru STYX Ulei de saună cu portocală