Alnatura Napolitane ecologice cu ouă și făină de grâu spelta, 165 g

Specialitate dulce de patiserie cu făină fină de grâu spelta și ouă

14,39 lei

(87,21 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 165 g

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Desert dulce, răsfăț pentru simțuri
  • Îmbogățite cu vanilie Bourbon
  • Delicioase atât prăjite, cât și simple

Frecvent cumpărat împreună cu Rapunzel Cremă tartinabilă ecologică cu migdale, 250 g

Alnatura Napolitane ecologice cu ouă și făină de grâu spelta, 165 g 14,39 lei (87,21 lei / kg)
Rapunzel Cremă tartinabilă ecologică cu migdale, 250 g 29,29 lei (117,16 lei / kg)
Preț total: 43,68 lei
Descriere

Napolitane dulci pregătite din făină ecologică de grâu spelta și ouă de la inițiativa Alnatura Bruderküken, pentru un gust autentic ca de casă. Poți să le savurezi calde, prăjite sau direct din ambalaj – sunt la fel de proaspete și delicioase. Aroma bogată de vanilie Bourbon transformă fiecare mușcătură într-o delicatesă deosebită.

Inițiativa Alnatura Bruderküken susține creșterea puilor masculi în condiții ecologice, respectând standardele de bunăstare animală.

Nr. art.: XPI-MM-141877
Conținut: 165 g
EAN: 4104420240742
Nr. producător: 141877
Mărci: Alnatura
Categorii: Alimente
Condiții de depozitare: A se păstra la loc răcoros și uscat
Poate conține urme de: E - arahide, H - fructe cu coajă
Ingrediente

32 % Ouă[1], rohrzucker[1], Ulei de rapiță[1], 22 % Făină de spelt, Făină de lupin[1], Lapte praf degresat[1], sare de mare, Extract de vanilie Bourbon[1], Lecithin[2]

  1. din agricultura ecologică
  2. Provenit din agricultura ecologică / Emulgator

Poate conține urme de arahide, migdale, alune, nuci, nuci de caju, nuci pecan, nuci de Brazil, fistic și nuci de macadamia.

Valoare nutrițională
Valoare nutrițională pe 100 g
Conținut energetic / Valoare energetică 1985 / 474 kJ / kcal
Grăsimi 28 g
  din care acizi grași saturați 4,5 g
Carbohidrați 45 g
  din care Zahăr 34 g
Fibre 3,2 g
Proteine 8,8 g
sare 0,7 g
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Germania, www.alnatura.de
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Alnatura Napolitane ecologice cu ouă și făină de grâu spelta

1 recenzie în alte limbi

5,0 din 5 stele
5 stele
2 (100%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
0 (0%)

2 evaluări

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 1 recenzie într-o altă limbă.


Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder