Alnatura Ceai ecologic Rooibos - Momente de relaxare, 40 g

Compoziție de ceai îmbogățită cu vanilie

16,39 lei

(409,75 lei / kg, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 40 g

În stoc din data de 12. octombrie

De ce durează mai mult?

De ce durează mai mult? Momentan, acest articol nu este pe stoc, dar va ajunge în curând. Poți comanda direct - articolul îți va fi expediat imediat ce va fi disponibil pe stoc. Închide nota

Livrare până la vineri, 16. octombrie

România: Livrare standard gratuită de la 347,14 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • Calitate ecologică
  • Vegan
  • Aromă fină, note florale
  • Certificat organic Certificat organic
  • Vegan Vegan
  • Vegetarian Vegetarian

Frecvent cumpărat împreună cu Alnatura Ceai ecologic de măceșe cu hibiscus, 45 g

Alnatura Ceai ecologic Rooibos - Momente de relaxare, 40 g 16,39 lei (409,75 lei / kg)
Alnatura Ceai ecologic de măceșe cu hibiscus, 45 g 9,89 lei (219,78 lei / kg)
Preț total: 26,28 lei
Descriere

Rooibosul și Honeybush stau la baza acestui Alnatura ceai ecologic Rooibos Momente de relaxare, completat delicat cu flori de soc și o notă subtilă de vanilie. Toate ingredientele provin din agricultură ecologică.

Nr. art.: XPI-MM-138236
Conținut: 40 g
EAN: 4104420039728
Nr. producător: 138236
Mărci: Alnatura
Ceai: Pliculețe de ceai
Tipuri de alimentație: Vegan, Vegetarian
Categorii: Ceaiuri
Caracteristici produs nou: Certificat organic, Vegan, Vegetarian
Condiții de depozitare: a se păstra la loc uscat
Ingrediente

42 % Rooibos[1], 27 % honeybush[1], Balsam de lămâie[1], Lemongrass[1], süße Brombeerblätter[1], coajă de portocală[1], 2 % flori de soc[1], Păstăi de vanilie măcinate[1], Flori de lavandă[1]

  1. din agricultura ecologică
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Germania, www.alnatura.de
Garanție legală: garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Alnatura Ceai ecologic Rooibos - Momente de relaxare