Schalk Mühle Ulei ecologic austriac de rapiță, presat la rece, 500 ml

Presat la rece și nefiltrat

63,39 lei

(126,78 lei / l, incl. 11% TVA. - plus transport )

Conţinut: 500 ml

În stoc

Livrare până la vineri, 09. octombrie dacă comanzi până la duminică ora 23:59 .

România: Livrare standard gratuită de la 342,87 lei
Informații suplimentare privind expedierea și livrarea

Proprietăți și avantaje

  • 100% ecologic
  • Vegan
  • Procesat delicat

Frecvent cumpărat împreună cu Alnatura Ulei de in ecologic, 250 ml

Schalk Mühle Ulei ecologic austriac de rapiță, presat la rece, 500 ml 63,39 lei (126,78 lei / l)
Alnatura Ulei de in ecologic, 250 ml 13,29 lei (53,16 lei / l)
Preț total: 76,68 lei
Descriere

Cele mai bune semințe, cultivate ecologic, oferă acestui ulei gustul plăcut de nucă, culoarea aurie și aroma intensă, cu adevărat autentică.

Nr. art.: XPI-SM-5583
Conținut: 500 ml
EAN: 9120062430513
Nr. producător: 5583
Mărci: Schalk Mühle
Categorii: Alimente
Condiții de depozitare: A se păstra la loc răcoros, uscat și ferit de lumină
Ingrediente

100 % Rapsöl Nativ (aus Österreich)[1]

  1. aus kontrolliert biologischem Anbau
Valoare nutrițională
Valoare nutrițională pe 100 g
Conținut energetic / Valoare energetică 3768 / 900 kJ / kcal
Grăsimi 100 g
  din care acizi grași saturați 7,5 g
  din care acizi grași mononesaturați 65 g
  din care mehrfach ungesättigte Fettsäuren 27 g
Carbohidrați 0 g
  din care Zahăr 0 g
Proteine 0 g
sare 0 g
Garanția legală de conformitate & datele producătorului
Operator responsabil din domeniul alimentar: Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austria, www.schalk-muehle.at
Garanție legală: Garanție legală de conformitate de cel puțin doi ani pentru bunurile vândute în Uniunea Europeană.

Informații suplimentare: https://europa.eu/youreurope/garanții

Produse similare

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzii de la clienții noștri

recenzii în română pentru Schalk Mühle Ulei ecologic austriac de rapiță, presat la rece

1 recenzie în alte limbi

5,0 din 5 stele
5 stele
1 (100%)
4 stele
0 (0%)
3 stele
0 (0%)
2 stele
0 (0%)
1 stea
0 (0%)

1 evaluare

Încă nu există recenzii pentru română, dar există 1 recenzie într-o altă limbă.


Recomandarea noastră

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder