Squeezy - geluri energizante practice pentru sporturi de anduranță

Plicuri porționate flexibile și sisteme reîncărcabile pentru o utilizare simplă

Filtrare și sortare

Preț Alergeni - Fără Caracteristici produs
Filtru

Squeezy: 18 articole

Squeezy 100% Pure Cherry

Squeezy 100% Pure Cherry, 10 x 30 ml (300 ml)

  • Cu polifenoli vegetali
  • Format practic pentru deplasări
  • Concentrat din cireșe Montmorency
127,49 lei (424,97 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Gel Box 12 á 33 g

Squeezy Energy Gel Box 12 á 33 g, Basic Formula (396 g)

  • Cu sodiu și potasiu
  • Fără coloranți artificiali
  • Diferite arome
116,99 lei (295,43 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Dispenser pentru lichide

Squeezy Dispenser pentru lichide

  • Cu scară practică
  • Reutilizabil
  • Închidere specială pentru lichide
52,79 lei

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Gel Refiller

Squeezy Energy Gel Refiller, Basic Formula (500 ml)

  • Fără lactoză
  • Digestie ușoară (osmolaritate scăzută)
  • Ambalaj practic de reumplere pentru dispensere
95,39 lei (190,78 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 á 33 g

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Box 12 á 33 g, Cola + cofeină (396 g)

  • Conține cofeină
  • Fără fructoză
  • Potrivit în timpul activităților sportive
116,99 lei (295,43 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Endurance Electrolytes Zitrone

Squeezy Endurance Electrolytes Zitrone, 20 Tablete efervescente

  • Formă de administrare practică
  • Fără îndulcitori artificiali
  • Aplicare rapidă și simplă
42,09 lei (526,13 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Tablete cu sare

Squeezy Tablete cu sare, 41 g

  • Cu sodiu și potasiu
  • Potrivit pentru alimentație vegetariană
  • Înveliș neutru la gust
68,79 lei (1.677,80 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Băutură energizantă

Squeezy Băutură energizantă, Portocală (650 g)

  • Cu sodiu și potasiu
  • Formulă vegană și fără gluten
  • Preparare rapidă în apă
95,39 lei (146,75 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Liquid Energy Box 12 á 60 ml

Squeezy Liquid Energy Box 12 á 60 ml, Pepene verde (720 ml)

  • Administrare fără apă
  • Conține sodiu & potasiu
  • Fără îndulcitori artificiali
148,99 lei (206,93 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Balls

Squeezy Energy Balls, Curmale / nuci tigrate (50 g)

  • Rețetă vegană
  • Conține sodiu și potasiu
  • Ideal în timpul activității sportive
13,79 lei (275,80 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 á 60 ml

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Box 12 á 60 ml, Lămâie + cofeină (720 ml)

  • Conține cafeină
  • Conține sodiu și potasiu
  • Nu necesită consum suplimentar de apă
148,99 lei (206,93 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 á 67 g

Squeezy Energy Gel High Fructose Box 12 á 67 g, Lămâie (804 g)

  • Conținut ridicat de fructoză
  • Manipulare ușoară
  • Potrivit pentru utilizare în timpul efortului
175,49 lei (218,27 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Liquid Energy Refiller

Squeezy Liquid Energy Refiller, Zmeură (1.000 ml)

  • Fără gluten și lactoză
  • Recipient de reumplere practic
  • Minerale importante: sodiu și potasiu
132,99 lei (132,99 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller

Squeezy Energy Gel High Fructose Refiller, Lămâie (500 ml)

  • Cu sodiu și potasiu
  • Procent ridicat de fructoză
  • Ambalaj practic pentru reumplere
106,49 lei (212,98 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Energy Gel + Caffeine Booster Refiller, Cola + cofeină (500 ml)

  • Pentru antrenament și competiții
  • Formulă vegană cu Caffeine
  • Recipient de reumplere practic
95,39 lei (190,78 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Energy Bar Cireșe + Cofeină

Squeezy Energy Bar Cireșe + Cofeină, 12 batoane x 50 g (600 g)

  • Formulă pe bază vegetală
  • Cu cofeină din Guarana
  • Amestec de fulgi de ovăz & Crispies
137,99 lei (229,98 lei / kg)

Livrare până la data de 09. octombrie

Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller

Squeezy Liquid Energy + Caffeine Booster Refiller, Lămâie + cofeină (1.000 ml)

  • Formulă lichidă fără necesitatea de a bea apă suplimentară
  • Sticlă practică pentru reumplere
  • Amestec complex de carbohidrați
132,99 lei (132,99 lei / l)

Livrare până la data de 09. octombrie

Squeezy Dozator pentru energie

Squeezy Dozator pentru energie

  • Scală precisă
  • Două capace cu ventil
  • Reutilizabil
52,79 lei

Livrare până la data de 15. octombrie

Squeezy oferă formule pe bază de carbohidrați, disponibile atât sub formă de gel clasic, cât și în varianta mai fluidă Liquid. Ambele variante pot fi utilizate în timpul activităților sportive direct din plicul porționat sau cu ajutorul recipientelor practice reîncărcabile. Toate produsele sunt fabricate în Germania, conform unor standarde stricte de calitate.